ashkeczup napisał(a):

|
Co to za idiotyczna opinia. Gość jest wesoły i beztroski, z jego postępów w nauce języka można śmiało powiedzieć, że leniwy. Ciebie jednak zachęcam do zapoznania się z definicją inteligencji.
|
Z całym szacunkiem ale akurat z Tobą na temat inteligencji rozmawiać nie zamierzam.
Kac napisał(a):

ch.uj mnie obchodzi inteligencja piłkarza, Carlitos ma grać nie gadać... tak samo Wojtkowski - tylko Carlitos gra, a Wojtkowski gada głupoty.
Jak się Wojtkowskiemu powołanie pomyliło to jeszcze ma czas zmienić zawód na nauczyciela skoro jest taki inteligentny.
Inteligencja to też świadomość kiedy zamknąć mordę.
|
Widzisz Ciebie nie interesuję, jak i zapewne większości. Dlatego że póki co to są wyniki.
Mam nadzieję że drużyna będzie jak najdłużej w formie a ja wyolbrzymiam.
Ale po prostu boję się że jak przyjdzie kryzys razem z zimą, latynosi którzy na dobre przejmą władzę nie będą już wtedy tacy radośni a że będzie ich na prawdę spora liczba to wszystko pieprznie.
Uważam więc że trzeba ich trzymać cały czas za jaja żeby stale czuli respekt.