Cytat:
|
Adrian Klimczak i Konrad Handzlik zostali zawodnikami Olimpii Grudziądz. Pierwszy z nich został wypożyczony z Arki Gdynia, zaś drugi trafił do pierwszoligowca na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa i podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.
|
No i która to już wielka nadzieja polskiej piłki, która lecąc za podwyżką kończy na zadupiu?
Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom:
Cytat:
|
Podjąłem taka decyzje i jestem z niej dumny
|
I jeszcze wisienka na torcie:
Cytat:
|
Oczywiście, że chciałbym wrócić do Wisły. Gdyby w przyszłości pojawiła się taka propozycja, na pewno bym ją rozważył â wyznaje.
|
Wygląda na to, że zaoszczędzimy mu tego dylematu i "rozważania".
Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą.
Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem.
https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html