Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 26.08.2017, 22:09
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie jak na dwa okienka transferowe, w tym jeszcze jedno niezakończone za dużo zawodników przychodzi do nas za słabych (nieprzygotowanych, w słabej formie etc). Po co przyszedł taki Ze Manuel? Od zimy ściągnęliśmy już kilku skrzydłowych a wciąż narzekamy na Boguskiego i Małego..
Ze Manuel jest fatalny. Pytanie, jednak brzmi, jaki to etap jego formy.
Odpowiedz cytując