Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24141
Stary 23.08.2017, 18:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czy tak rzeczywiście jest na treningach czy tylko tak sobie napisałeś?
Drugi raz pytasz mnie o coś takiego i drugi raz odpisuję, że odpowiedź znajdziesz w pierwszym poście. Ja tylko widzę postawę piłkarzy w meczach i oceniam forme niektórych na żenującą, a pożytek z ich obecności na boisku tak nisko, że wątpie w możliwość słabszego występu któregoś z zmienników, a wolałbym, żeby to oni dostali szansę, którą mogliby wykorzystać.

TIR_DO_SŁUBIC
Weź lepiej wróć do poważniejszych zajęć, jak np. kim jest janekx89, bo się tu marnujesz chłopaku.
Odpowiedz cytując