czaro napisał(a):

|
Czy tak rzeczywiście jest na treningach czy tylko tak sobie napisałeś?
|
Drugi raz pytasz mnie o coś takiego i drugi raz odpisuję, że odpowiedź znajdziesz w pierwszym poście. Ja tylko widzę postawę piłkarzy w meczach i oceniam forme niektórych na żenującą, a pożytek z ich obecności na boisku tak nisko, że wątpie w możliwość słabszego występu któregoś z zmienników, a wolałbym, żeby to oni dostali szansę, którą mogliby wykorzystać.
TIR_DO_SŁUBIC
Weź lepiej wróć do poważniejszych zajęć, jak np. kim jest janekx89, bo się tu marnujesz chłopaku.