Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79667
Stary 22.08.2017, 22:37
Zwłaszcza, że wtedy nawet Matusiak nie mógł się przebić do podstawowej 11-ki. Jakby nie patrzeć reprezentant Polski, uczestnik ME 2008.

Z tymi pucharami w 2011 to nie ma co rozkminiać. Dużo by zmieniło gdyby Lewandowski w 2008 r. przyszedł do nas, równie dobrze moglibyśmy wtedy Mistrza w 2010 zdobyć (mnie ogólnie to zastanawia, ,,co by było gdyby" ten MP faktycznie wtedy do nas trafił bo z czasów TF wtedy to chyba byliśmy najbliżej jeśli chodzi o niemistrzowskie sezony). Lewandowski poszedł do Borussi latem 2010 tak wiec u nas by pewnie było podobnie.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
Bednarz to przyszedł aby rozwiac z pilkarzami kontrakty...z winy klubu.
Dla mnie i tak największy majstersztyk to był wtedy transfer Kirma do Groningen, czy jak to Jacek nazywał - wypożyczenie....
Ostatnio edytowane przez R33 : 22.08.2017 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując