Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20301
Stary 20.08.2017, 10:58
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
2 miliony Euro za Petara dla 6. zespołu poprzedniego sezonu polskiej ligi to nie są złe pieniądze. Zagwarantujmy sobie do tego jakiś bonus od kolejnego transferu + od ewentualnego awansu Sampdorii do pucharów i będzie ok
Brlek jest do zastąpienia, każdy chyba do czasu derbowego gola miał do niego spory dystans i tak nie do końca serio traktował jego możliwości. Technicznie słaby i tego raczej nie nadrobi, we włoskim średniaku powinien sobie dać radę. Powodzenia Pero!
Wątpie, że Genoa będzie chciała zapłacić za awans Sampdorii do pucharów, ale myśle, że byłoby to rozsądny zapis w umowie
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując