MaLk napisał(a):

Czyli jakieś 3/4 dopingu na derbach było poświęcone nie Wiśle, a Cracovii...
|
Pierdzielisz raz
Cytat:
|
Wolałbym, żeby zostało "jak dawniej", czyli niech Cracovia leczy swoje kompleksy sportowe przez oprawy i doping skierowane przeciwko nam, a my pozostańmy przy skupianiu się na walce o najwyższe cele bez zniżania się do ich poziomu.
|
Pierdzielisz dwa
Przestańcie wspominać "stare czasy" bo ich nie pamiętacie. W starych czasach była większa patologia ostrzejsze zadymy, ostrzejsze disy teksty.
Jak ja dawno nie słyszałem "JEB.AC ZYDÓW SKU.RWYSYNÓW" "kazdy to przyzna izrael żydów ojczyzna" "do pieca"
itp. - gdzie w waszych wyimaginowanych "starych czasach" leciało na każdych derbach i często poza derbami. Już nie mówiąc o paleniu dywanów na każdych derbach, zadym pod wejściem na stadionie demolki itd.
Pier.dolicie gimbusy chu.ja znacie temat. Nie odzywajcie się w sprawach których nie znacie.
Cytat:
|
No ale... stary już pewnie jestem.
|
Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą
Co do kary. Odpowiedzialności zbiorowej nie popierałem nie popieram i popierał nie będę! Ta kara to skandal!