krzaq12 napisał(a):

Powiedzmy sobie szczerze za mniej niż 2 mln euro nie ma co podejmować rozmów, tym bardziej że odrzuciliśmy wcześniejszą ofertę od Szwajcarów na 1,5 mln euro.
Osobiście będę zadowolony jeśli sprzedamy Petara za kwotę rzędu 2,5-3 mln euro plus bonusy.
Kwota rzędu 10-12 mln PLN może nam pozwolić spłacić zadłużenie i zapewne zainwestować w nowego zawodnika.
np. Dovbyk, za którego ekwiwalent i prowizja ma wynosić około 200 tys. dolarów.
|
Dovbyk od tygodnia już nieaktualny.bo podpisał nowy kontrakt z Dnipro i pogra w ichniej 2 lidze. Chciał spróbować szczęścia za granicą, ale nie było chętnego, by zapłacić te 2 stówy €.