Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 13.08.2017, 13:09
jarecki napisał(a):Wyświetl post
wygrywamy bo mamy kilku dobrych piłkarzy a nie dobrego trenera ...
i tu się zgodzę.Chyba żaden trener w ostatnim 10-cio leciu nie miał takiego komfortu pracy jeżeli chodzi o ilość piłkarzy i przyzwoitą jakość.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując