Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 10.08.2017, 19:31
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo dlaczego w meczu pucharowym z Wisłą Płock zagraliśmy w strojach wyjazdowych? Przyznam, że dziwnie to wyglądało - my u siebie na biało, a oni na czarno.
może to był ukłon w stronę tych co mają jeszcze czarno-białe telewizory
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując