foxtrot_green napisał(a):

|
Wiadomo dlaczego w meczu pucharowym z Wisłą Płock zagraliśmy w strojach wyjazdowych? Przyznam, że dziwnie to wyglądało - my u siebie na biało, a oni na czarno.
|
może to był ukłon w stronę tych co mają jeszcze czarno-białe telewizory