Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
13199
10.08.2017, 12:59
Myslicie, ze bedzie szansa dostac jeszcze bilet w sobote ok. 15-16?
Druga kwestia to o tej godzinie znajde jakies miejsce parkingowe przy bloniach?
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02