Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79464
Stary 06.08.2017, 00:02
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Tak jak Ci ktoś już odpisał - Paweł w wieku Carlitosa zamiatał tą ligę i praktycznie mało kto mógł być w Polsce z nim porównywany.

Jakieś anhulo, Carlitosy czy inne wynalazki to mogły mu buty sznurować. Więcej szacunku dla kogoś kto tyle dla naszej Wisełki zrobił. Krytykować go oczywiście należy za obecną formę, ale trzeba patrzeć szerzej i mieć pewne sprawy z tyłu głowy.
Brożek przede wszystkim miał w tamtych czasach innych partnerów na boisku, a Wisła była w innym punkcie niż dzisiaj. Takie porównania nie mają sensu.
Odpowiedz cytując