Dzimi napisał(a):

|
To może być transfer okienka. I niech idzie odrazu na pozycję napastnika, bo Carlitos szału nie robi - Carlitos to dużo słabsza wersja Brożka sprzed 5-10 lat
|
Dokładnie. Sprowadzili jakiegoś no name z Hiszpanii i zadowoleni. A ten w 4 meczach raczył tylko dwa razy strzelić bramkę i raz asystować. Żeby to jeszcze były bramki i asysty na wagę punktów, no ale gdzie tam. Żeby chociaż potrafił się znaleźć w polu karnym, pograć jeden na jeden, czy chociaż z wolnego w światło bramki uderzyć.. a gdzie tam!
Po czterech meczach to powinien mieć minimum z 8 bramek i 5 asyst.