Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 29.07.2017, 17:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Cytuj

Nigdy nie uważałem się za nieomylnego, potrafię przyjąć inny punkt widzenia - nie toleruję jednak jebania TS i jego zarządu, a to właśnie robiłeś. Pamiętam twoje wywody także na inne tematy.

Ps. brata nie mam, a szczawiem to byłem jakieś dwadzieścia lat temu buraku.
Skoro tylko 20 lat temu, to jednak mogę do Ciebie powiedzieć szczawiu... Skoro to co ja pisałem o TS-ie nazywasz "jebaniem", to naprawdę nie mam z tobą o czym rozmawiać... Szkoda mi czasu na Ciebie...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując