serek.c2 napisał(a):

Cytuj
Nigdy nie uważałem się za nieomylnego, potrafię przyjąć inny punkt widzenia - nie toleruję jednak jebania TS i jego zarządu, a to właśnie robiłeś. Pamiętam twoje wywody także na inne tematy.
Ps. brata nie mam, a szczawiem to byłem jakieś dwadzieścia lat temu buraku.
|
Skoro tylko 20 lat temu, to jednak mogę do Ciebie powiedzieć szczawiu... Skoro to co ja pisałem o TS-ie nazywasz "jebaniem", to naprawdę nie mam z tobą o czym rozmawiać... Szkoda mi czasu na Ciebie...