Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4422
29.07.2017, 07:15
TS FANATIC
napisał(a):
PvD, Adasss, Rav,
wychodowaliście tą dziennikarską żmiję na własnej piersi
dawno bo dawno, ale niektóry pamiętają
prawda Wiśl@cy
Co to znaczy "na własnej piersi"?
Mleczkiem go karmiłem?
Jaja sobie robisz czy tak serio?
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss