Adasss napisał(a):

|
Akurat jak chodzi o hiszpański Damiana, to ja tak bardzo bym nie płakał. Jest ogromna przepaść między językiem pań tłumaczących na ostatnich konferencjach, a tym używanym przez Juszczyka.
|
Tylko on nie potrzebował nic sobie zapisywać na kartce.
