Coglin napisał(a):

Za te brednie Mateusz powinien dostać bana na Wiśle.
Przecież tego nie da się czytać na poważnie.
Nie dość, że się ośmieszyli - dziennikarze i Tele-Fonika, to teraz próbują zwalić wszystko na kibiców. Pajace.
|
Tonący brzytwy się chwyta. Chyba zrozumiał ze ktoś go zrobił w ch.ja.