Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4217
Stary 28.07.2017, 12:07
Za te brednie Mateusz powinien dostać bana na Wiśle.

Przecież tego nie da się czytać na poważnie.

Nie dość, że się ośmieszyli - dziennikarze i Tele-Fonika, to teraz próbują zwalić wszystko na kibiców. Pajace.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując