7 kotów napisał(a):

Żal mi Mateusza Migi, bo na bank nie chciał źle. Wykorzystano go i tyle.
|
A mi go nie żal bo to on to rozdmuchał. Chciał być gwiazdą mediów to sobie wystąpił w Lidze+ Extra w niedzielę
szkoda tylko, że się skompromitował ale szanujący się dziennikarz powinien chyba coś kilka razy sprawdzić, a nie
łykać każdą plotkę i puszczać dalej opakowaną w bajeczkę o 1 groszu i nikomu nieznanym biznesmenie, który wszystko czego się tknie obraca w złoto.