7 kotów napisał(a):

Żal mi Mateusza Migi, bo na bank nie chciał źle. Wykorzystano go i tyle.
|
No chyba, że gdzieś coś, na ostatniej prostej się zmieni i będziemy świadkami, jak spadnie na Wisłę manna z nieba... ale już chyba nic na to nie wskazuje. Trochę jak z Meresiem było, im głębiej ludzie szukali tym bardziej niepoważne rzeczy wypływały. Tyle, że tutaj udało się (?) przystopować trochę wcześniej...