Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3985
Stary 27.07.2017, 08:17
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Żal mi Mateusza Migi, bo na bank nie chciał źle. Wykorzystano go i tyle.
No chyba, że gdzieś coś, na ostatniej prostej się zmieni i będziemy świadkami, jak spadnie na Wisłę manna z nieba... ale już chyba nic na to nie wskazuje. Trochę jak z Meresiem było, im głębiej ludzie szukali tym bardziej niepoważne rzeczy wypływały. Tyle, że tutaj udało się (?) przystopować trochę wcześniej...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując