Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3595
Stary 25.07.2017, 20:51
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje przedwczesnych osądów,ale niczego dobrego nie spodziewam się po gościu który dla kasy zamknął nie jeden zakład pozostawiając ludzi na bruku.
Ludzie, którzy mają sentymenty w biznesie, nie dorabiają się miliardów zazwyczaj niestety..

Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Czyli to czego sie spodziewałem od pcozątku.
Można było wszystko wywnioskować miedzy wierszami, ze składu w jakim pojawiło się TS dziś, w jakiej atmosferze przebiegała konferencja, z mowy ciała pani prezes.

TS zostało odstawione na boczny tor.
Partnerem do rozmów dla Niemców jest Telefonika.

Śmiem wątpić czy TF interesuje cokolwiek poza pieniędzmi.
Oby ich sprawdzili a może wszystko nie skończy się najgorszym możliwym scenariuszem.

Nie mogę uwierzyć, że TS dało sie tak zaskoczyć.
Albo nie wiedzieli jednak o tej klauzuli, albo zlekceważyli sytuacje.
Wg mnie zlekceważyli. Kto o zdrowych zmysłach pomyślał, że ktoś tu przyjdzie i wyłoży 40 milionów za chwiejącego się już na nogach dawnego kolosa, który żyje wspomnieniami pięknych lat. To miała być cena zaporowa.
Ostatnio edytowane przez rafalek : 25.07.2017 o godz. 20:53.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując