Griszka30KR napisał(a):

|
Nie wydaje przedwczesnych osądów,ale niczego dobrego nie spodziewam się po gościu który dla kasy zamknął nie jeden zakład pozostawiając ludzi na bruku.
|
Ludzie, którzy mają sentymenty w biznesie, nie dorabiają się miliardów zazwyczaj niestety..
Bene Nati napisał(a):

Czyli to czego sie spodziewałem od pcozątku.
Można było wszystko wywnioskować miedzy wierszami, ze składu w jakim pojawiło się TS dziś, w jakiej atmosferze przebiegała konferencja, z mowy ciała pani prezes.
TS zostało odstawione na boczny tor.
Partnerem do rozmów dla Niemców jest Telefonika.
Śmiem wątpić czy TF interesuje cokolwiek poza pieniędzmi.
Oby ich sprawdzili a może wszystko nie skończy się najgorszym możliwym scenariuszem.
Nie mogę uwierzyć, że TS dało sie tak zaskoczyć.
Albo nie wiedzieli jednak o tej klauzuli, albo zlekceważyli sytuacje.
|
Wg mnie zlekceważyli. Kto o zdrowych zmysłach pomyślał, że ktoś tu przyjdzie i wyłoży 40 milionów za chwiejącego się już na nogach dawnego kolosa, który żyje wspomnieniami pięknych lat. To miała być cena zaporowa.