Cytat:
|
Warunkiem zawartym w tej umowie było wyłącznie to, że Grupa TELE-FONIKA znajdzie Inwestora, który zapłaci odpowiednio wysoką i ustaloną kwotę.
|
Czyli to czego sie spodziewałem od pcozątku.
Można było wszystko wywnioskować miedzy wierszami, ze składu w jakim pojawiło się TS dziś, w jakiej atmosferze przebiegała konferencja, z mowy ciała pani prezes.
TS zostało odstawione na boczny tor.
Partnerem do rozmów dla Niemców jest Telefonika.
Śmiem wątpić czy TF interesuje cokolwiek poza pieniędzmi.
Oby ich sprawdzili a może wszystko nie skończy się najgorszym możliwym scenariuszem.
Nie mogę uwierzyć, że TS dało sie tak zaskoczyć.
Albo nie wiedzieli jednak o tej klauzuli, albo zlekceważyli sytuacje.