Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3593
Stary 25.07.2017, 20:51
Cytat:
Warunkiem zawartym w tej umowie było wyłącznie to, że Grupa TELE-FONIKA znajdzie Inwestora, który zapłaci odpowiednio wysoką i ustaloną kwotę.
Czyli to czego sie spodziewałem od pcozątku.
Można było wszystko wywnioskować miedzy wierszami, ze składu w jakim pojawiło się TS dziś, w jakiej atmosferze przebiegała konferencja, z mowy ciała pani prezes.

TS zostało odstawione na boczny tor.
Partnerem do rozmów dla Niemców jest Telefonika.

Śmiem wątpić czy TF interesuje cokolwiek poza pieniędzmi.
Oby ich sprawdzili a może wszystko nie skończy się najgorszym możliwym scenariuszem.

Nie mogę uwierzyć, że TS dało sie tak zaskoczyć.
Albo nie wiedzieli jednak o tej klauzuli, albo zlekceważyli sytuacje.
Odpowiedz cytując