Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3458
Stary 25.07.2017, 16:45
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Panowie o co chodzi z tym czwartkiem Skąd wiecie że Niemiec przyjeżdża ? Z kim się spotka - z TS czy z TF
Ten informator z twittera tak twierdzi, ale on niedawno kwestionował twierdzenia dziennikarzy, o tym że Bernatzky złożył ofertę , a jak widzimy po zamieszczonym piśmie i po konferencji, że to jest prawda, a nie bzdura.



PL napisał(a):Wyświetl post
Mowa o tym co poniżej?

Wisła Kraków
Odpowiedz cytując