Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3388
Stary 25.07.2017, 14:19
@DysoN,
ad.1 bo nie masz gwarancji, że TS by się zgodził. I myślę, że na pewno nie.

Jedna uwaga - jak krytykujemy jedną albo drugą stronę to niech tyczy się to meritum. Tak samo słabe jest dopierdalanie się o tremę i nerwy P. Sarapaty jak i o to, że oferta została złożona w ostatnim możliwym momencie. To jest akurat w 100% zrozumiałe, bo nie chcesz być przelicytowany i chcesz drugiej stronie zostawić jak najmniej czasu na reakcję, zaplanowanie posunięć jeśli przewidujesz, że będzie negatywnie nastawiona do transakcji.
Odpowiedz cytując