Dariook napisał(a):

Kto to pisal? ...Loeser czy Loser bo sie juz pogubilem. Na zdjeciu podpisal sie Loser, moze kuzyn
|
Moze nie mial niemieckiej klawiatury pod reka bo powinno byc napisane Löser (w przypadku braku niemieckich czcionek stosuje sie Loeser).
Najlepsze jest to, ze jego nazwisko w tlumaczeniu oznacza mniej wiecej Rozwiazywacz (w sensie problemow).