Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3347
Stary 25.07.2017, 13:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Kto to pisal? ...Loeser czy Loser bo sie juz pogubilem. Na zdjeciu podpisal sie Loser, moze kuzyn
Moze nie mial niemieckiej klawiatury pod reka bo powinno byc napisane Löser (w przypadku braku niemieckich czcionek stosuje sie Loeser).
Najlepsze jest to, ze jego nazwisko w tlumaczeniu oznacza mniej wiecej Rozwiazywacz (w sensie problemow).
Odpowiedz cytując