PvD napisał(a):

|
Zdziwiłbym się gdyby tego nie zrobiła, skoro sama tą firmę przyprowadziła. No chyba, że chcieli tylko postraszyć obecnie rządzących ale to wydaje się mało prawdopodobne.
|
Tego nie wiesz czy sama przyprowadziła. Nikt jak na razie nie potwierdził Twoich rewelacji. Jedyne co udało się ustalić że w piątek rano przedstawiciel rady nadzorczej przybył do TF a potem zjawił się w TS z oferta kupna. Jedynie co było powiedzmy w jakiś sposób zweryfikowane to to że podobno prowadzili już od kilku tygodni rozmowy z TS o wykupie Wisły.