Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2540
Stary 22.07.2017, 11:03
gazeta krakowska napisał(a):
Dlatego Stechert Gruppe znalazło inne rozwiązanie. W umowie, jaką Tele-Fonika zawarła z poprzednim właścicielem, firmą Projekt-Gmina.pl, istniał zapis, który mówił, że w przypadku, gdy ktokolwiek zechce odkupić Wisłę, dając co najmniej 35 mln złotych więcej od kwoty zakupu, właściciel klubu będzie musiał sprzedać pełny pakiet akcji w ciągu 60 dni.
Czyli postanowienia umowne, o których rozmawiamy wynikają z umowy TF-Mereś, a nie TF-TS? Wychodzi na to, że TF rzeczywiście mogła być zdziwiona, a Boguś niewinny. Nowego właściciela nagrał nam Mereś lub ktoś z towarzystwa Citko i reszta.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując