gazeta krakowska napisał(a):
|
Dlatego Stechert Gruppe znalazło inne rozwiązanie. W umowie, jaką Tele-Fonika zawarła z poprzednim właścicielem, firmą Projekt-Gmina.pl, istniał zapis, który mówił, że w przypadku, gdy ktokolwiek zechce odkupić Wisłę, dając co najmniej 35 mln złotych więcej od kwoty zakupu, właściciel klubu będzie musiał sprzedać pełny pakiet akcji w ciągu 60 dni.
|
Czyli postanowienia umowne, o których rozmawiamy wynikają z umowy TF-Mereś, a nie TF-TS? Wychodzi na to, że TF rzeczywiście mogła być zdziwiona, a Boguś niewinny. Nowego właściciela nagrał nam Mereś lub ktoś z towarzystwa Citko i reszta.