Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5566
Stary 19.07.2017, 10:54
Juszczykowi zaproponowano rolę Dyrektora biura prasowego. Odebrał to jako degradację czego ja osobiście nie rozumiem, ale o szczegółach się pewnie nie dowiemy.

Fajny był z niego facet, oddany klubowi, znał języki i na pewno miał swoje miejsce w klubie. Jeśli chodzi o samo 'rzecznikowanie' to byli od niego lepsi. Najbardziej podpadł w kwestii wypłat z klubu, gdy powiedział ' ja dostaję wypłate' takich rzeczy nie można mówić publicznie.

A że kiedyś nie było ery TT to teraz wydaje się, że poprzednicy byli gorsi. Teraz od każdego rzecznika będzie się wymagać kontaktu w mediach elektronicznych, kiedyś tak nie było.
Odpowiedz cytując