Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36413
Stary 13.07.2017, 19:22
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez przez ostatnie 72 lata tak bylo
Mnie to bardziej ciekawi, gdzie "opozycja" bedzie szukac zamachu na demokracje jak juz PIS te sady przejmie.
Serio uważasz, że nadal nic złego się nie dzieje? Że nadal należy tolerować to co robi partia rządząca? To nie jest "zamach" na demokrację?

Pytam poważnie, bez ironii. Wydaje mi się, że tylko osoby na swój sposób ograniczone, pałające nienawiścią na pierwszy miejscu, mogą uważać że wszystko jest "spoko"...