Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 12.07.2017, 21:03
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..
To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.
Odpowiedz cytując