ashkeczup napisał(a):

|
Też myślę, że chodzi o budżet przeznaczony na zawodników, tj. transfery, podpisy, pensje, agentów.
|
Widzę, że niektórzy mają panią prezes za idiotkę, albo traktują ją jak niedorozwinięte dziecko. Pisze tam jak byk o takiej kwocie, która pozwoli pozbyć się wszelkich długów. Zadający pytanie też nie dowierza i upewnia się, pytając czy czasem nie chodzi po prostu o przejęcie klubu, a nie sponsoring, bo kwota jest za duża jak na zwykłe sponsorowanie. Pani Sarapata kolejny raz powtarza, że nie chcą sprzedawać klubu. Może dlatego, by nie wywabić niedźwiedzia z barłogu, czyli Cupiała
