szprotson napisał(a):

Imho 4F to jest szit. Nie wiem czy bym kupił koszulkie Wisły firmy a`la kipsta czy inne low budżety.
Ja cenię sobie jakość i detale i wybieram ...firme Macron i Undera.
p.s. Lepsza Zina niz Tico jesli mamy wybierac z najgorszego sortu...
|
Nigdy nie używałem 4f, tak naprawdę nie znam tej marki. O Macron nawet nigdy nie słyszałem. Ale UA nie jest - moim zdaniem - warte ceny (w porównaniu z innymi markami z tego segmentu).