Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4765
Stary 09.07.2017, 22:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Imho 4F to jest szit. Nie wiem czy bym kupił koszulkie Wisły firmy a`la kipsta czy inne low budżety.
Ja cenię sobie jakość i detale i wybieram ...firme Macron i Undera.

p.s. Lepsza Zina niz Tico jesli mamy wybierac z najgorszego sortu...
Nigdy nie używałem 4f, tak naprawdę nie znam tej marki. O Macron nawet nigdy nie słyszałem. Ale UA nie jest - moim zdaniem - warte ceny (w porównaniu z innymi markami z tego segmentu).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując