Griszka30KR napisał(a):

W obecnej sytuacji ,własnie broń Boże sprzedawać Brleka
Zdenek dobrze wypada chyba tylko na tle niższych lig...
Ktoś tu napisał,ze On i Pablo nie mogą już zaliczyć gorszego sezonu.....obawiam się że mogą...przynajmniej Pablo.
Upatruję szansę w nowych (przynajmniej w 50% tego nabytku)
|
Jeżeli mamy być fabryką talentów, to Brleka prędzej czy później musimy sprzedać. Na to prędzej wskazuje fakt, że mamy już za niego zastępcę (Halilović musi grać, żeby się rozwijać, to kolejna sprawa) i że mamy długi, od których naliczane są odsetki.