Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79275
Stary 06.07.2017, 21:20
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
W obecnej sytuacji ,własnie broń Boże sprzedawać Brleka
Zdenek dobrze wypada chyba tylko na tle niższych lig...
Ktoś tu napisał,ze On i Pablo nie mogą już zaliczyć gorszego sezonu.....obawiam się że mogą...przynajmniej Pablo.
Upatruję szansę w nowych (przynajmniej w 50% tego nabytku)
Jeżeli mamy być fabryką talentów, to Brleka prędzej czy później musimy sprzedać. Na to prędzej wskazuje fakt, że mamy już za niego zastępcę (Halilović musi grać, żeby się rozwijać, to kolejna sprawa) i że mamy długi, od których naliczane są odsetki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując