Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79265
Stary 06.07.2017, 17:58
Żeby zmienić temat: Nasz klub wykupil definitywnie Patryka Plewke z Górnika Libiąż. Myślę że wraz z Śliwa będą wymiatac w CLJ, a za jakieś 2 lata mocno wejdą do pierwszej drużyny. Świetny ruch klubu.
Odpowiedz cytując