tomasz_19 napisał(a):

Kostal na testach medycznych !
I to jest to, kupować młodych perspektywicznych którzy nas wiele nie kosztują, promować i sprzedawać za miliony złotych!
|
Bardzo się cieszę.
Teraz sprzedać Brleka i wyjaśnić sytuację z Ondraskiem i Sadlokiem. Zdenek jest naszym najlepszym strzelcem okresu przygotowawczego, może jednak nie warto go odpalać, Sadloka też chętnie bym zostawił.