Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23965
Stary 05.07.2017, 08:22
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...2,1,13297.html

Ten wywiad jest ciekawy i pokazuje sporo.

Dokładnie. Tak dał dupy,bo mówił, że nie idzie do L, a poszedł. Ale nazywanie go od razu judaszem,zdrajcą czy sprzedawczykiem?Ma 30 lata i ma gdzieś z tyłu głowy po takiej akcji z
więzadłami, że wystarczy chwila i jako piłkarz przestajesz istnieć. I potem na budowie worki możesz nosić. A żyć i utrzymać rodzinę z czegoś trzeba. Od tej strony go rozumiem. Inna sprawa,że źle to rozegrał. Mógł od razu powiedzieć, że coś jest na rzeczy, ale nic pewnego.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 05.07.2017 o godz. 08:25.
Odpowiedz cytując