s1mone napisał(a):

Jakby był aż tak bardzo nóż na gardle jak twierdzi serek to nie ściągalibyśmy 5 nowych grajków tylko uzupełniali kadrę juniorami.
Jest podobno sporo chętnych na Brleka, a sam klub dał jasny przekaz, że za naszych piłkarzy trzeba odpowiednio zapłacić. Nie wiem po co siejesz ferment Panie Gouda ;P
|
Przesłuchaj sobie może wywiad z prezes Sarapatą... Dowiesz się o zadłużeniu i ile jest "ofert" za Brleka.
Kontrakty podpisywać można, widać nie musieliśmy nic płacić za podpis. Pozyskaliśmy tylko wolnych zawodników.
edit. o widzisz, nawet wyżej kolega wrzucił wywiad.
eye63 napisał(a):

|
- Klub wisi miastu 5 dużych baniek, ale reszta jest wg słów Prezes uregulowana i "będzie dobrze" jak już spłacą miasto
|
Piłkarze również mają zaległości.