Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78944
Stary 03.07.2017, 19:14
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jakby był aż tak bardzo nóż na gardle jak twierdzi serek to nie ściągalibyśmy 5 nowych grajków tylko uzupełniali kadrę juniorami.

Jest podobno sporo chętnych na Brleka, a sam klub dał jasny przekaz, że za naszych piłkarzy trzeba odpowiednio zapłacić. Nie wiem po co siejesz ferment Panie Gouda ;P
Przesłuchaj sobie może wywiad z prezes Sarapatą... Dowiesz się o zadłużeniu i ile jest "ofert" za Brleka.

Kontrakty podpisywać można, widać nie musieliśmy nic płacić za podpis. Pozyskaliśmy tylko wolnych zawodników.

edit. o widzisz, nawet wyżej kolega wrzucił wywiad.

eye63 napisał(a):Wyświetl post
- Klub wisi miastu 5 dużych baniek, ale reszta jest wg słów Prezes uregulowana i "będzie dobrze" jak już spłacą miasto
Piłkarze również mają zaległości.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 03.07.2017 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując