Nie wiem czy było,
M.Sarapata w Radiu Kraków:
http://www.radiokrakow.pl/sport/marz...ypaly-rozmowa/
- W skrócie klub rozważa przyjęcie oferty za Mączyńskiego (więc raczej się nie dogadują co do przedłużenia kontraktu, a z innego wątku gdzieś poszła plota, że wpis Mąki na twitterze sugerował, że przedłuży kontrakt jak zapłacą tyle co oferuje mu Legia)
- Co do Brleka są na razie tylko zapytania
- Klub wisi miastu 5 dużych baniek, ale reszta jest wg słów Prezes uregulowana i "będzie dobrze" jak już spłacą miasto
- Celują w tym sezonie w miejsce gwarantujące europejskie puchary
- I potwierdza info, że
Kuba jest dogadany z Wisłą (natomiast nie podał terminu, więc pewnie jeszcze co najmniej 1-2 lata)