Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78576
Stary 26.06.2017, 12:59
crux.a napisał(a):Wyświetl post
@WislaFan123, zamiana Cuesta za Załuskę wygląda na papierze lepiej niż Gonzalez za Ryśka. Rysiek był reprezentantem kraju i grał na Euro. czego o Gonzalezie nie można powiedzieć. A Cuesta w zestawieniu z Załuską: był rezerwowym w lepszej lidze i lepszym klubie, jest sporo młodszy.

Jeśli sprowadzenie Cuesty nazywasz komedią, to sprawdzenie Załuski było farsą.
Chodzi mi o to, że w momencie gdy jest 5 tygodniowa przerwa zegnamy sie z 4 bramkarzami (choc jednak nie wykluczone ze jeden z nich zostanie, trwaja rozmowy), a nie sam fakt sciagniecia tego bramkarza. On jest wielką niepewnościa - dlugo nie gral, spore ryzyko.

A w przypadku Rysiek/Gonzalez, oczywiście że na papierze lepiej wygladał Rysiek. Bardziej chodzi mi o to, że po jego odejsciu nie widać straty na jakosci, a mamy goscia z inizszym kontaktem + ok 3,5mln pln zainkasowalismy
Odpowiedz cytując