Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78489
Stary 23.06.2017, 20:27
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Na razie transfery na papierze wyglądają na szrot, nasz ostatni nabytek rozegrał łącznie niecałe 850 minut w ostatnim sezonie notując jedną asystę. Szczerze mówiąc jak mamy być silniejsi jak trafiają do nas nigdzie niechciani zawodnicy z e słabym CV, tym bardziej, że na 100 % w letnim okienku odejdzie Brlek i msłe że ktoś z dwójki Sadlok i Mączyński.
Przynajmniej na razie vide okienko zimowe Junco kompletnie nie wychodzą transfery zawodników ofensywnych.
Co ty pie..olisz Gonzalez i Pol to też szrot ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując