R33 napisał(a):

|
Wydaje mi się, że Arsenić wskoczy do 11ki kosztem jakiegoś obrońcy i raczej nie będzie to Gonzalez. Jednak myślę, że prawe skrzydło (na dzień dzisiejszy) będzie obsadzone przez kogoś z dwójki Boguski/Bartosz.
|
To już prędzej Głowy.
Merkury
Nie wiem czy ty sobie w końcu uświadomisz, że za 'gwarancje' strzelenia pewnej liczby bramek trzeba zapłacić- jeśli nie klubowi, to agentowi + premie za podpis.