Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78436
Stary 23.06.2017, 10:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Arsenić wskoczy do 11ki kosztem jakiegoś obrońcy i raczej nie będzie to Gonzalez. Jednak myślę, że prawe skrzydło (na dzień dzisiejszy) będzie obsadzone przez kogoś z dwójki Boguski/Bartosz.
To już prędzej Głowy.

Merkury
Nie wiem czy ty sobie w końcu uświadomisz, że za 'gwarancje' strzelenia pewnej liczby bramek trzeba zapłacić- jeśli nie klubowi, to agentowi + premie za podpis.
Odpowiedz cytując