Merkury napisał(a):

|
Odeszło na razie 8 zawodników z kadry pierwszego zespołu. Aktualnie z wypożyczenia wrócił Drzazga i dziś zaprezentowano Chorwata, którego zakontraktowaliśmy jeszcze zimą. Nie umniejszając kompetencją Junco czy pół roku to za mało czasu by wytypować zawodników w naszym zasięgu finansowym (chodzi o kontrakty) żeby Ci zawodnicy mieli czas od pierwszego treningu na wkomponowanie się w drużynę. W moim odczuciu zbyt duża jest rotacja zawodników trudno bowiem mówić o konsekwentnej budowie zespołu gdy co okienku odchodzi i przychodzi tylu graczy, co gorsza na ten moment po ostatnim okienku w kontekście zawodników, którzy się sprawdzili możemy wymienić dwa nazwiska to zdecydowanie za mało. Ufam, ze gracze, którzy przyjdą do formacji ataku faktycznie będą stanowić realne wzmocnienie Wisły bo na dzień dzisiejszy mamy właściwie dodatkowo w kiepskiej formie P. Brożka, nie wspominając o słabej jakości na skrzydłach w ostatnim półroczu.
|
O jakiej rotacji my tu mówimy? Odeszło niby 8 zawodników a ilu z nich grało? Załuska, i jako zmiennik Uryga i Zachara. Miśkiewicz, Buchalik, Zając, Kujawa, Echavarría nie grali albo wcale albo zaliczyli epizody w tym sezonie. Więc nie ma co dramatyzować z powodu tych co odeszli, trzeba mieć nadzieję że CI co przyjdą nie będą turystami jak Echavarría...
Naprawdę dziwi mnie ten lament nad tym że odeszło od nas 8 graczy (w tym tylko 1 z podstawowego składu...)