Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78248
Stary 17.06.2017, 12:17
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że nagle 6 Hiszpanów nie przyjdzie. Nie chce powtórki Maaskantów i innych. Musi być równowaga!
Dla mnie możemy mieć nawet 30 Hiszpanów w kadrze, jeśli będą dobrzy i tani. Niektórzy jeszcze nie ogarneli, że to już nie czasy kiedy skupowaliśmy co lepszych polskich grajków, dając im kupę hajsu.
Odpowiedz cytując