Marcinnno napisał(a):

|
Mam nadzieje, że nagle 6 Hiszpanów nie przyjdzie. Nie chce powtórki Maaskantów i innych. Musi być równowaga!
|
Dla mnie możemy mieć nawet 30 Hiszpanów w kadrze, jeśli będą dobrzy i tani. Niektórzy jeszcze nie ogarneli, że to już nie czasy kiedy skupowaliśmy co lepszych polskich grajków, dając im kupę hajsu.