regan napisał(a):

O Wlasnie. Nikt tak nie psuje atmosfery wokoł Wisly jak ci co sie mienia niby jej kibicami. Szczegolnie ci z wislaportal ktorzy ujawniaja sie gdy publikowane sa niekorzystne informacje.
Powinna byc taka zasada ze plucie na klub dlugotrwale malkontenctwo czepialstwo i szukanie dziury w calym powinno byc szczegolnie moderowane
|
Popieram. Psucie atmosfery wokół klubu niczego nie poprawi, a niektórzy ewidentnie nie ogarniają sytuacji post-Telefonika.