Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2101
Stary 16.06.2017, 19:13
regan napisał(a):Wyświetl post
O Wlasnie. Nikt tak nie psuje atmosfery wokoł Wisly jak ci co sie mienia niby jej kibicami. Szczegolnie ci z wislaportal ktorzy ujawniaja sie gdy publikowane sa niekorzystne informacje.
Powinna byc taka zasada ze plucie na klub dlugotrwale malkontenctwo czepialstwo i szukanie dziury w calym powinno byc szczegolnie moderowane
Popieram. Psucie atmosfery wokół klubu niczego nie poprawi, a niektórzy ewidentnie nie ogarniają sytuacji post-Telefonika.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując