Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2100
Stary 16.06.2017, 19:07
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co trzeba?

Piętnować to se możesz dziarę na czole conajwyżej.

Trzeba dać klubowi pracować i podkreślać to co dobre. Tworzyć dobrą prasę i atmosferę wokół klubu. Tak się rodzą sukcesy. Uprawianie upierdliwego czepialstwa niczemu nie służy, niczego nie zmieni, conajwyżej może zaszkodzić, bo to forum czyta multum dziennikarzy i wystarczy, że jedna menda podchwyci temat.
O Wlasnie. Nikt tak nie psuje atmosfery wokoł Wisly jak ci co sie mienia niby jej kibicami. Szczegolnie ci z wislaportal ktorzy ujawniaja sie gdy publikowane sa niekorzystne informacje.
Powinna byc taka zasada ze plucie na klub dlugotrwale malkontenctwo czepialstwo i szukanie dziury w calym powinno byc szczegolnie moderowane
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując