Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78220
Stary 16.06.2017, 10:29
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dobra decyzja Wisły o rozstaniu się z tą grupą zawodników. Sportowo trzeba szukać innych niż oni rozwiązań, finansowo nie będą już dodatkowo obciążali klubu na tej drodze.

Powód do zmartwień byłby, gdyby mieli zostać i dalej tu trwać, a nie odejść.
Powodem do zmartwień jest to, że pożegnaliśmy grupę zawodników i nie ma informacji o żadnych wzmocnieniach.
Odpowiedz cytując