Markus napisał(a):

Dobra decyzja Wisły o rozstaniu się z tą grupą zawodników. Sportowo trzeba szukać innych niż oni rozwiązań, finansowo nie będą już dodatkowo obciążali klubu na tej drodze.
Powód do zmartwień byłby, gdyby mieli zostać i dalej tu trwać, a nie odejść.
|
Powodem do zmartwień jest to, że pożegnaliśmy grupę zawodników i nie ma informacji o żadnych wzmocnieniach.