Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
78218
16.06.2017, 10:23
Dobra decyzja Wisły o rozstaniu się z tą grupą zawodników. Sportowo trzeba szukać innych niż oni rozwiązań, finansowo nie będą już dodatkowo obciążali klubu na tej drodze.
Powód do zmartwień byłby, gdyby mieli zostać i dalej tu trwać, a nie odejść.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus