Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78218
Stary 16.06.2017, 10:23
Dobra decyzja Wisły o rozstaniu się z tą grupą zawodników. Sportowo trzeba szukać innych niż oni rozwiązań, finansowo nie będą już dodatkowo obciążali klubu na tej drodze.

Powód do zmartwień byłby, gdyby mieli zostać i dalej tu trwać, a nie odejść.
Odpowiedz cytując