mitmichael napisał(a):

|
Ja sobie tez nie przypominam spektakularnego wystepu Cierzniaka a takie placze byly jak odchodzil. Kazdego bramkarza da sie zastapic a juz nawet jednego mamy na oku
|
Ja sobie przypominam chociażby domowy mecz z amicą. Cierzniak był o poziom wyżej niż Załuska.
Charlie napisał(a):

|
Załuska ma ten plus, że jest o dwie klasy lepszym bramkarzem niż Miśkiewicz i Buchalik.
|
No niekoniecznie, Załuska ma większe doświadczenie i lepszą grę nogami od Miśkiewicza, ale refleks czy grę na linii już nie.
Myślę że w ocenie sztabu szkoleniowego Załuska nie pokazywał wystarczająco dużo by być pierwszym bramkarzem przez dwa lata. Niekoniecznie byłoby nas stać na jego pensje jako rezerwowego.
Mam coraz większe przekonanie że Junco podchodzi do klubu biznesowo i bardzo dobrze.
Widać to po kontraktach, nie stać nas na długie umowy to ich nie podpisujemy.
Najpierw trzeba ogarnąć finanse i w miarę możliwości wzmacniać klub z głową i spokojnie wrócimy na szczyt.