bridgeburner napisał(a):

Mnie tam strata Załuski w ogole nie wzrusza
Ot solidny bramkarz, zadnego spektakularnego meczu w jego wykonaniu sobie nie przypominam, za to kilka powazniejszych bledow, szczegolnie przy wyjsciach do pilki juz tak
Szkoda tylko ze w ostatnich 2-3 meczach jakiegos młodego nie ogrywali
|
Załuska ma ten plus, że jest o dwie klasy lepszym bramkarzem niż Miśkiewicz i Buchalik. W każdym meczu gdy bronił któryś z Michałów miałem palpitacje serca przy najprostszym dośrodkowaniu jakie leciało w nasze pole karne. Załuska ideałem nie jest, ale prezentuje pewien poziom i babole typowe dla Miśka i Buchalika zdarzają mu się rzadko. Ja się tylko boję, żęby nowy bramkarz nie był kolejnym Jovanicem, który przychodził jako bramkarz sezonu ligi serbskiej, a błyskawicznie przegrał rywalizację z Mariuszem Pawełkiem.
Chęci postawienia na młodych, którzy mają tylko tę zaletę, że są młodzi nawet nie chce mi się komentować.