Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.06.2017, 21:45
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
speedfashion
Nikt nie ma pretensji brak pucharów, tylko brak ambicji.



Ta? Łęczna więcej płaci, że dostaliśmy od nich 3:1 w żenującym stylu? Czy może Termalica zatrudnia gwiazdy ligi, które comebackują nas na naszym stadionie? Nie popadajmy w paranoje, nie można wszystkiego usprawiedliwiać w ten sposób. Nie płacą im tak mało, żeby jedli bułki ze szczawiem i nie mieli siły trochę powalczyć na boisku.

Musisz sobie uświadomić, że mamy średnią drużynę, w której wiele zależy od motywacji i dyspozycji dnia. Kolejny mecz bez większej stawki, zaległości finansowe i - jednak - poczucie bezpieczeństwa, to wszystko raczej nie spowoduje, że w ostatnim meczu sezonu piłkarze będą grać na 120%.

I nigdzie nie napisałem, że wygrywa klub, którego zawodnicy dostają więcej pieniędzy. Chodziło mi raczej o to, że pomimo naprawdę ciężkiej sytuacji nasi piłkarze wzięli się do roboty i skończyli sezon na 6 miejscu. Ja jestem im za to wdzięczny, podobnie jak trenerowi i zarządowi.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując